777 337 666

SVĚT KARAVANŮ

S karavanem na zimní i letní dovolenou

Také už si začínáte plánovat dovolenou? Přemýšlíte, jak s celou rodinou vyrazit na delší cestu a nebýt při tom limitován rezervací ubytování? Ideálním východiskem při řešení tohoto dilematu může být koupě obytného karavanu. Naše společnost Karavany DJ Auto-Car se specializuje právě na prodej obytných přívěsů. Zákazníkům nabízíme karavany z dovozu, a to především karavany Knaus a karavany Hobby. Obytné karavany neslouží jen pro rodinné dovolené, ocení je například i vášniví rybáři.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět jeho potřebám, finančním možnostem, apod. V našem bazaru karavanů máme obytné přívěsy pro náročné, stejně tak prodáváme i levné karavany do 50 tisíc korun. Všechny prodávané karavany jsou dovezeny ze zemí EU, procházejí technickou kontrolou, zákazník se tedy nemusí bát, že kupovaný karavan pochází z nějakého nekalého zdroje.

I když jsme zaměřeni na použité karavany z dovozu, vybudovali jsme si za deset let činnosti síť stálých dodavatelů, kteří nám nabízejí pouze vyzkoušené a prověřené karavany. Proto má naše firma DJ Auto-Car téměř nulové procento reklamací. Zákazníkům nabízíme tento servis: dovoz obytných karavanů na přání, pojištění karavanů, převody na referátu dopravy, výkupy karavanů na protiúčet, komisní prodej, zajištění technické kontroly.

Čím jsou naše karavany vybaveny? Standardní výbava, jako jsou koupelna, kazetová toaleta, kuchyňka s plynovým sporákem, nerezovým dřezem, trojkombinovanou lednicí, nádrží na vodu a stanem, je samozřejmostí. Náročnějším klientům nabízíme dovybavení typu stabilizátoru, sprchového koutu, bojleru, digestoře, klimatizace, pojezdu na dálkové ovládání, markýzy. S obytným karavanem se nemusíte bát vyrazit i na zimní dovolenou, neboť jsou vybaveny dvojitými okny a kvalitním vytápěním. Investice do levného obytného přívěsu proto není jen sezonní záležitostí, karavan může každý využívat celoročně.