777 337 666

Levné karavany

Putování za pivovary v levném karavanu

Seznámil jsem se s jedním zajímavým chlápkem. Mimo svoje zaměstnání se již od mládí zajímá o malé pivovary. Jeho vášeň přerostla v, dalo by se říci, mánii. O pivovarech píše knihy. Vlastním nákladem vydat třísvazkovou publikaci o zaniklých pražských pivovarech. Čtivo je to opravdu pro fajnšmekry, ale rozhodně zajímavé. Poklábosili jsme o jeho další vizi. Rád by napsal knihu o současných funkčních malých pivovarech, a to všech, které se nacházejí na území Česka. Pivovary fotí, hovoří s majiteli, sládky, místními pivaři, ale samozřejmě pivo rád ochutnává. A s tím je spojen problém: po požití by rád na místě přespal, aby se mohl následujícího dne vrátit v pořádku domů. 

Společně jsme našli řešení: po vlastech českých by mohl putovat obytným karavanem. Doporučil jsem naši firmu, která se na prodej levných, a přesto kvalitních karavanů specializuje. Nechal jsem ho nakouknout pod pokličku naší nabídky, aby si mohl vybrat karavan dle svého gusta. Nabízíme karavany mnoha cenových kategorií, z nichž jsou všechny vybaveny standardní výbavou: koupelnou, kazetovou toaletou, kuchyňkou s plynovým sporákem, nerezovým dřezem, trojkombinovanou lednicí a nádrží na vodu. Všechny naše karavany jsou dováženy ze zemí EU, jsou tedy velice kvalitní a zároveň levné. Specializujeme se především na značky Knaus a Hobby. 

Pan „spisovatel“ si jeden z našich nabízených karavanů nakonec vybral. Vybral si karavan bez doplňující výbavy, kterou nabízíme náročnějším klientům: stabilizátor, sprchový kout, bojler, digestoř, klimatizace, pojezd na dálkové ovládání, markýzu. A je nadmíru spokojen, protože zejména dnes, kdy je počasí nevyzpytatelné, se již každý volný večer může dopravit do svého oblíbeného pivovaru, zjišťovat, dokumentovat a ochutnávat do sytosti. Své poznatky si může v karavanu rovnou zpracovat na laptopu, fotografie rovnou oskenovat a zpracovat, protože součástí každého námi nabízeného karavanu je 12V přípojka. 50tisícová investice do karavanu se mu mnohanásobně vrátí v podobě poznání různých, i těch nejzapadlejších, koutů České republiky. Sami jsme ve firmě zvědavi na výsledný produkt jeho vášně – knihu o malých pivovarech. Spokojení zákazníci jsou totiž naším krédem!